До відома батьків та здобувачів освіти!

Дата: 27 вересня 2021 о 19:45, Оновлено 27 вересня 2021 о 20:03

Про організацію освітнього процесу з 23 вересня 2021 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповнення відповідно до постанов КМУ від 13 вересня 2021 року №954, від 22 вересня 2021 №981)Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповнення відповідно до постанов КМУ від 13 вересня 2021 року №954, від 22 вересня 2021 №981)

Згідно з наказом Рахинянської гімназії від 23 вересня 2021 року №96 "Про організацію навчання за дистанційною формою для учнів 5-9 класів Рахинянської гімназії"  затверджено:

1. Тимчасово організувати освітній процес для учнів 5-9 класів Рахинянської гімназії за дистанційною формою з 23 вересня 2021 року.
  2. Організацію навчання за дистанційною формою забезпечити відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224 та рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2020 року № 1/9-609  «Щодо організації дистанційного навчання».
  3. Забезпечити виконання протиепідемічних заходів та у разі подальшого збільшення рівнів захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання серед дітей дошкільного віку та учнів початкової школи, інформувати управління освіти Долинської міської ради для прийняття рішення про призупинення освітнього процесу учнів 1-4 класів та вихованців дошкільних груп .